Manufacturer No:1088130
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules AXL SE INC1 SYM10
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input Modules |
| Input Voltage: | 19.2 VDC to 30 VDC |
| Input Current: | 3 mA |
| Output Voltage: | 5 V |
| Output Current: | 512 mA |
| Case Color: | Gray |
| Output Type: | DC |
| Termination Style: | Push-In |
| Brand: | Phoenix Contact |
| IP Rating: | IP20 |
| Isolation: | Non-Isolated |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
HOT
1088130
Brand:Phoenix Contact

1315680000
Brand:Weidmuller

INDIOD21G
Brand:Industruino

2904909
Brand:Phoenix Contact

1315200000
Brand:Weidmuller

ADAM-6052-D
Brand:Advantech
2453870000
Brand:Weidmuller

2700608
Brand:Phoenix Contact

PCI-1730U-BE
Brand:Advantech

ADAM-4017-F
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






