Manufacturer No:WISE-S617-A
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules WISE-4600 2AI/2DI/1DO/1RS-485 I/O Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | AC/DC Input Modules |
| Input Voltage: | 10 V |
| Input Current: | 20 mA |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Type: | DC |
| Brand: | Advantech |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 14.109585 oz |
HOT
2702792
Brand:Phoenix Contact

GRT1-DA2V
Brand:Omron Automation and Safety
1550550000
Brand:Weidmuller

ADAM-6017-D
Brand:Advantech
NX-OD3256
Brand:Omron Automation and Safety

INDIOD21G
Brand:Industruino

ADAM-4017-F
Brand:Advantech

ADAM-4168-C
Brand:Advantech

WISE-4060LAN-B
Brand:Advantech

ADAM-4150-C
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






