Manufacturer No:GRT1-DA2V
Manufacturer:Omron
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 2pt Analog Voltage Output
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | AC Output Modules |
| Input Voltage: | 10 VAC |
| Output Voltage: | 10 V |
| Termination Style: | DIN Rail |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Part # Aliases: | GRT1DA2V |
| Unit Weight: | 2.892218 oz |
HOT
ADAM-6266-B
Brand:Advantech

1088126
Brand:Phoenix Contact
XWT-OD16-1
Brand:Omron Automation and Safety

ADAM-5051S-AE
Brand:Advantech

WISE-4060LAN-B
Brand:Advantech

IAC-5
Brand:TE Connectivity

ADAM-6217-B
Brand:Advantech

2700608
Brand:Phoenix Contact

WISE-4220-A
Brand:Advantech

WISE-4220-S231A
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






