Manufacturer No:AMH-400
Manufacturer:Eaton
Type:
Description:Automotive Fuses AMH Fuse 400 A 125Vdc 39 mm Std Pack
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Eaton |
| Product Category: | Automotive Fuses |
| RoHS: | Details |
| Product: | Bolt Down Fuses |
| Current Rating: | 400 A |
| Voltage Rating DC: | 125 VDC |
| Series: | AMH |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Bussmann / Eaton |
| Height: | 12 mm |
| Length: | 20 mm |
| other: | 126 |
| Subcategory: | Fuses |
| Width: | 20 mm |
HOT
AMXL-250
Brand:Bussmann / Eaton
0AMA-0200-TD
Brand:Bel Fuse

ESR1XLDB0125X
Brand:Littelfuse
0AMA-0040-TD
Brand:Bel Fuse

BK-AHC-V-18-R
Brand:Bussmann / Eaton

0527050.UXTHP
Brand:Littelfuse

EAC10-63-PCB
Brand:Bussmann / Eaton

0ACJ-1600-TE
Brand:Bel Fuse

ESR1XLUB0125X
Brand:Littelfuse

3-133-743
Brand:Schurter
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






