Manufacturer No:ESR1XLUB0125X
Manufacturer:Littelfuse
Type:
Description:Specialty Fuses
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Specialty Fuses |
| RoHS: | Details |
| Series: | ESR |
| Product: | Specialty Fuses |
| Current Rating: | 125 A |
| Voltage Rating DC: | 1.5 kVDC |
| Interrupt Rating: | 175 kA |
| Termination Style: | Solder Lug |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Littelfuse |
| Height: | 51.5 mm |
| Length: | 127.7 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Fuses |
| Type: | Ceramic Fuse |
| Width: | 51.5 mm |
HOT
AHCA-25-PCB
Brand:Bussmann / Eaton

AHCFA-20-PCBHT
Brand:Bussmann / Eaton

1206L600SLWR
Brand:Littelfuse

3-133-743
Brand:Schurter

EAC10-40
Brand:Bussmann / Eaton

EAC10-63-PCB
Brand:Bussmann / Eaton

EAC10-40-T
Brand:Bussmann / Eaton

BK-AHC5A-V-30-R
Brand:Bussmann / Eaton

AHCFA-25-PCBHT
Brand:Bussmann / Eaton
0AMA-0100-TD
Brand:Bel Fuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






