Manufacturer No:QPQ0978SR
Manufacturer:Qorvo
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 978 MHz BAW Bandpass Filter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | BAW Filters |
| Frequency: | 978 MHz |
| Bandwidth: | 1.6 MHz |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Series: | QPQ0978 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Qorvo |
| Insertion Loss: | 3.5 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | RF BAW Filters |
| Part # Aliases: | QPQ0978 |
HOT
QPQ3509SR
Brand:Qorvo

HFCW-133+
Brand:Mini-Circuits

TPCG-183+
Brand:Mini-Circuits

SLP-10.7+
Brand:Mini-Circuits

HFCG-1230+
Brand:Mini-Circuits

B39921B9972P810
Brand:RF360

HFCW-8400+
Brand:Mini-Circuits

1-2432409-4
Brand:TE Connectivity / Corcom

SCT39XV-200-2R2A013JH
Brand:KEMET

2405077-8
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






