Manufacturer No:SCR39XV-230-Y2R2A005JH
Manufacturer:KEMET
Type:Common Mode Chokes
Description:Common Mode Filter Chokes 1000V 0.33 mH 23 A 4-PhaseDCR=1.610 mohm AECQ
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | KEMET |
| Product Category: | Common Mode Filter Chokes |
| RoHS: | Details |
| Series: | SCR-XV |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | Through Hole |
| Inductance: | 330 uH |
| Maximum DC Current: | 23 A |
| Maximum DC Resistance: | 1.61 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 120 C |
| Length: | 33 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Tray |
| Product: | Common Mode Chokes |
| Type: | Automotive Grade |
| Brand: | KEMET |
| Core Material: | Ferrite |
| Diameter: | 53 mm |
| Product Type: | Common Mode Chokes |
| Shielding: | Unshielded |
| other: | 48 |
| Subcategory: | Inductors Chokes & Coils |
| Part # Aliases: | UALCR39Y005JH0 |
HOT
ZVBP-5G-S+
Brand:Mini-Circuits

2-2405081-0
Brand:TE Connectivity / Corcom

1-2405082-2
Brand:TE Connectivity / Corcom

4-2432409-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

SCG-3-752+
Brand:Mini-Circuits

LFCG-2275+
Brand:Mini-Circuits

2405077-8
Brand:TE Connectivity / Corcom

38313095
Brand:Wurth Elektronik

1-2405077-5
Brand:TE Connectivity / Corcom

4-2432409-7
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






