Manufacturer No:5-2432409-5
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters RPQ-3-800
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 480 VAC |
| Current Rating: | 802 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Busbar |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | TE Connectivity / Corcom |
| Height: | 315 mm |
| Inductance: | 37 uH |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 45 C |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 231 mm |
HOT
SCT39XV-200-2R2A013JH
Brand:KEMET

5-2432409-5
Brand:TE Connectivity / Corcom

SCT39XV-400-2R2B005JH
Brand:KEMET

4-2432409-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

30906035
Brand:Wurth Elektronik

30213064
Brand:Wurth Elektronik

MABA-011125
Brand:MACOM

LFCG-2275+
Brand:Mini-Circuits

QPQ0978SR
Brand:Qorvo

50503AC
Brand:Murata Power Solutions
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






