Manufacturer No:ZBT-K44-FT+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 40GHz 250mA Bias Tee
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Isolators |
| Frequency: | 10 MHz to 40 GHz |
| Frequency Range: | 10 MHz to 40 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | Connector |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | ZBT |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 35 dB |
| Mounting: | Cable Mount |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | Wideband Bias-Tee |
HOT
1-2405077-5
Brand:TE Connectivity / Corcom

2432409-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

HFCW-1042+
Brand:Mini-Circuits

2432409-8
Brand:TE Connectivity / Corcom

30906035
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-140-S1R6A014JH
Brand:KEMET

QPQ0978SR
Brand:Qorvo

HFCW-8400+
Brand:Mini-Circuits

3-2432409-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

2-2432409-2
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






