Manufacturer No:30906035
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT C-Profile 1000 x 6 x 3.5 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 6 mm |
| Thickness: | 3.5 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 200 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
30906035
Brand:Wurth Elektronik

SCR39XV-140-Y1R6A007JH
Brand:KEMET

5-2432409-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

LFCV-2202+
Brand:Mini-Circuits

HFCG-1780+
Brand:Mini-Circuits

HFCG-1630+
Brand:Mini-Circuits

B39921B9972P810
Brand:RF360

1-2405081-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

2405077-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

2405080-7
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






