Manufacturer No:3-2432409-7
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters RPQ-3-125
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 480 VAC |
| Current Rating: | 125 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Busbar |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | TE Connectivity / Corcom |
| Height: | 206 mm |
| Inductance: | 240 uH |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 45 C |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 135.5 mm |
HOT
SCT39XV-200-2R2A013JH
Brand:KEMET

SCG-3-752+
Brand:Mini-Circuits

HFCW-133+
Brand:Mini-Circuits

LFCV-1552+
Brand:Mini-Circuits

ZN2PD-4R753+
Brand:Mini-Circuits

2-2432409-2
Brand:TE Connectivity / Corcom

2405080-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

2432409-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

HFCN-2502+
Brand:Mini-Circuits

LFCG-2275+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






