Manufacturer No:74270051
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Cable Cores
Description:Ferrite Cable Cores WE-AFB EMI Axial 100MHz 205Ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Cable Cores |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-AFB |
| Product: | Round Cable Cores Solid |
| Impedance: | 205 Ohms |
| Inside Diameter: | 10.5 mm |
| Outside Diameter: | 15.5 mm |
| Outside Length: | 28 mm |
| Packaging: | Tray |
| Core Material: | 3 W 800 |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Product Type: | Ferrite Cable Cores |
| other: | 99 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Unit Weight: | 0.484523 oz |
HOT
BLM21AG601SH1D
Brand:Murata Electronics

LCMGG160808T300RG
Brand:TAIYO YUDEN

7427928251
Brand:Wurth Elektronik

ZCAT1730-0730A-BK
Brand:TDK

BLM15PX471SH1D
Brand:Murata Electronics

78271132S
Brand:Wurth Elektronik

ZCAT4625-3430D
Brand:TDK

BLM21HE122SH1L
Brand:Murata Electronics

B66371Q0100K195
Brand:EPCOS / TDK

BLM31KN601SH1L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






