Manufacturer No:74278031
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Cable Cores
Description:Ferrite Cable Cores WE-FLAT Hanging Ferr Core 100MHz 80Ohms
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Cable Cores |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-FLAT |
| Product: | Flat Ribbon Cable Cores Solid |
| Impedance: | 80 Ohms |
| Inside Length: | 27 mm |
| Outside Length: | 31 mm |
| Outside Width: | 12 mm |
| Inside Height: | 0.7 mm |
| Outside Height: | 3 mm |
| Packaging: | Tray |
| Core Material: | 4 W 620 |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Product Type: | Ferrite Cable Cores |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Ferrites |
HOT
B65713A0400A027
Brand:EPCOS / TDK

LCMGA201616T251NG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM21SP111SN1D
Brand:Murata Electronics

BLM21HE472SH1L
Brand:Murata Electronics

74278031
Brand:Wurth Elektronik

ZCAT1730-0730A-BK
Brand:TDK

742792022
Brand:Wurth Elektronik

B66387Q0250K195
Brand:EPCOS / TDK

B66371Q0400K195
Brand:EPCOS / TDK

LCMGA452525T102NG
Brand:TAIYO YUDEN
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






