Manufacturer No:ZCAT2436-1330A
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Clamp On Cores
Description:Ferrite Clamp On Cores Round 13mm Cable Clamp Filter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Clamp On Cores |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Clamp On Cores |
| Shape: | Round |
| Core Material: | Ferrite |
| Inside Diameter: | 13.1 mm |
| Outside Diameter: | 23.5 mm |
| Inside Length: | 29 mm |
| Outside Length: | 29 mm |
| Inside Height: | 13 mm |
| Outside Height: | 23.5 mm |
| Series: | ZCAT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| other: | 400 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Type: | Cable Single |
| Unit Weight: | 1.022945 oz |
HOT
78271132
Brand:Wurth Elektronik

B66371Q0250K195
Brand:EPCOS / TDK

LCMGG160808T300RG
Brand:TAIYO YUDEN

ZCAT2017-0930
Brand:TDK

BLM21SP102SN1D
Brand:Murata Electronics

78271112
Brand:Wurth Elektronik

BLM15PX471SH1D
Brand:Murata Electronics

BLM15PX181BH1D
Brand:Murata Electronics

B65881Q0150K095
Brand:EPCOS / TDK

BLM21HE802SH1L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






