Manufacturer No:74269262601
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads WE-TMSB 0603 0.1Ohms 600Ohms 1500mA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-TMSB |
| Product: | SMT EMI Suppression Ferrite Bead |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0603 (1608 metric) |
| Impedance: | 600 Ohms |
| Maximum DC Current: | 1.5 A |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 100 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 1.6 mm |
| Width: | 0.8 mm |
| Height: | 0.8 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Number of Elements: | 1 Element |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to +125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | High Current |
HOT
BLM15PX471BH1D
Brand:Murata Electronics

B65713A0400A027
Brand:EPCOS / TDK

BLM21HE472SN1L
Brand:Murata Electronics

742792641
Brand:Wurth Elektronik

742792662
Brand:Wurth Elektronik

B65933A0000X033
Brand:EPCOS / TDK

BLM18KG121TN1D
Brand:Murata Electronics

74271132
Brand:Wurth Elektronik
BLE32SN120SN1L
Brand:Murata Electronics

BLM15PX181BH1D
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






