Manufacturer No:74270053
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Cable Cores
Description:Ferrite Cable Cores WE-AFB Axial 25MHz 195Ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Cable Cores |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-AFB |
| Product: | Round Cable Cores Solid |
| Impedance: | 258 Ohms |
| Inside Diameter: | 8 mm |
| Outside Diameter: | 16 mm |
| Outside Length: | 28.5 mm |
| Packaging: | Tray |
| Core Material: | 3 W 800 |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Product Type: | Ferrite Cable Cores |
| other: | 99 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | Axial Leaded Ferrite Bead |
| Unit Weight: | 0.719589 oz |
HOT
BLM21HE601BH1L
Brand:Murata Electronics

742792022
Brand:Wurth Elektronik

BLM15PX221SH1D
Brand:Murata Electronics
BLE32SN120SZ1L
Brand:Murata Electronics

BLM21HE472SH1L
Brand:Murata Electronics

BLM21HE472BH1L
Brand:Murata Electronics

BLM31PG391SN1L
Brand:Murata Electronics

BLM21SP601SH1D
Brand:Murata Electronics

782219561
Brand:Wurth Elektronik

BLM21HE802SN1L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






