Manufacturer No:72V36110L7-5PFGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 128Kx36 3.3V SUPER SYNC II FIFO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 3.45 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.15 V |
| Package / Case: | TQFP-128 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 20 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72V36110 |
| other: | 36 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 14 mm |
| Part # Aliases: | IDT72V36110L7-5PFGI 72V36110 |
| Unit Weight: | 0.017760 oz |
HOT
7200L12SOG
Brand:Renesas Electronics

7201LA15JGI
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT2228DW
Brand:Texas Instruments

72225LB10PFG8
Brand:Renesas Electronics

72V01L15JG
Brand:Renesas Electronics

7200L15JGI8
Brand:Renesas Electronics

7205L15JGI
Brand:Renesas Electronics

7202LA15JGI
Brand:Renesas Electronics

72V265LA15PFGI
Brand:Renesas Electronics

72235LB15PFGI
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






