Manufacturer No:72235LB10TFG
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO SYNCHRONOUS FIFO 2K X 18
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 10 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72235LB10 |
| other: | 80 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 10 mm |
| Part # Aliases: | IDT72235LB10TFG 72235 |
| Unit Weight: | 0.012720 oz |
HOT
SN74V3680-6PEU
Brand:Texas Instruments

72V2105L10PFG
Brand:Renesas Electronics

7201LA15TPGI
Brand:Renesas Electronics

72V205L10TFG
Brand:Renesas Electronics

72265LA10TFG
Brand:Renesas Electronics

72V283L7-5PFGI
Brand:Renesas Electronics

72T36125L5BBG
Brand:Renesas Electronics

7208L20JG
Brand:Renesas Electronics

7203L12JG
Brand:Renesas Electronics

7205L12TPG
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






