Manufacturer No:72261LA15TFGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 8KX18 SUPER SYNC FIFO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 10 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72261LA15 |
| other: | 80 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 10 mm |
| Part # Aliases: | IDT72261LA15TFGI 72261 |
HOT
SN74V283PZAEP
Brand:Texas Instruments

72V295L15PFGI8
Brand:Renesas Electronics

SN74V245-15PAGEP
Brand:Texas Instruments

72V845L15PFGI
Brand:Renesas Electronics

72225LB15PFGI
Brand:Renesas Electronics

72V01L25JGI8
Brand:Renesas Electronics

72V293L7-5PFGI
Brand:Renesas Electronics

7202LA50JG8
Brand:Renesas Electronics

SN74V293PZAEP
Brand:Texas Instruments

72V253L6BCG
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






