Manufacturer No:72235LB15PFGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO SYNCHRONOUS FIFO 2K X 18
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 14 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72235LB15 |
| other: | 90 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 14 mm |
| Part # Aliases: | IDT72235LB15PFGI 72235 |
HOT
SN74ALVC7806-25DL
Brand:Texas Instruments

72T36125L5BBG
Brand:Renesas Electronics

SN74V283PZAEP
Brand:Texas Instruments

72V845L15PFGI
Brand:Renesas Electronics

SN74V235-7PAG
Brand:Texas Instruments

72V205L15PFGI
Brand:Renesas Electronics

72V04L25JGI
Brand:Renesas Electronics

SN74V245-15PAG
Brand:Texas Instruments

SN74V215-20PAG
Brand:Texas Instruments

7206L15JG8
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






