Manufacturer No:72V295L10PFG
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 3.3V 4M SUPER SYNC II
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 14 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72V295 |
| other: | 45 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 14 mm |
| Part # Aliases: | IDT72V295L10PFG 72V295 |
| Unit Weight: | 0.012720 oz |
HOT
7200L15TPGI
Brand:Renesas Electronics

72V253L6BCG
Brand:Renesas Electronics

72V205L10TFG
Brand:Renesas Electronics

72V04L25JGI
Brand:Renesas Electronics

72V02L15JG
Brand:Renesas Electronics

7285L15PAGI
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT2228DW
Brand:Texas Instruments

7202LA12SOG
Brand:Renesas Electronics

7202LA15JGI8
Brand:Renesas Electronics

7202LA12SOG8
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






