Manufacturer No:72T7285L4-4BBG
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 2.5V 16K X 72 TERASYNC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 2.625 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.375 V |
| Package / Case: | PBGA-324 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.76 mm |
| Length: | 19 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72T7285 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 19 mm |
| Part # Aliases: | IDT72T7285L4-4BBG 72T7285 |
| Unit Weight: | 0.060453 oz |
HOT
SN74ALVC7804-40DL
Brand:Texas Instruments

7201LA15SOGI8
Brand:Renesas Electronics

72225LB15PFGI
Brand:Renesas Electronics

SN74V293-7PZA
Brand:Texas Instruments

72V3623L10PFG8
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT7814-40DL
Brand:Texas Instruments

SN74V263PZAEP
Brand:Texas Instruments

7202LA15SOGI
Brand:Renesas Electronics

72V281L10PFG
Brand:Renesas Electronics

72T36125L5BBG
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






