Manufacturer No:72265LA10TFG
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 16K X 18 SUPER SYNC FIFO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4 V |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 10 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72265LA10 |
| other: | 80 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 10 mm |
| Part # Aliases: | IDT72265LA10TFG 72265 |
| Unit Weight: | 0.012720 oz |
HOT
72T36125L5BBG
Brand:Renesas Electronics

7200L15JGI8
Brand:Renesas Electronics

7205L15JGI
Brand:Renesas Electronics

7202LA50JG
Brand:Renesas Electronics

72V205L10TFG
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT7813-15DL
Brand:Texas Instruments

7285L15PAGI
Brand:Renesas Electronics

72V04L25JGI8
Brand:Renesas Electronics

7201LA15SOGI8
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT2228DWR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






