Manufacturer No:7205L15TPGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 8K x 9 AsyncFIFO 5.0V 12ns 720x
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 3.3 mm |
| Length: | 34.3 mm |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 7205 |
| other: | 14 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 7.62 mm |
HOT
72V255LA10PFG
Brand:Renesas Electronics

SN74V293PZAEP
Brand:Texas Instruments

7200L15JGI8
Brand:Renesas Electronics

7203L12JG
Brand:Renesas Electronics

7202LA15TPGI
Brand:Renesas Electronics

SN74ALVC7804-25DL
Brand:Texas Instruments

72V2101L10PFG
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT7814-20DL
Brand:Texas Instruments

7207L15JG
Brand:Renesas Electronics

7206L15TPG
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






