Manufacturer No:72V3660L7-5PFGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 3.3V 4K X 36 SSII
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 3.45 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.15 V |
| Package / Case: | TQFP-128 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 20 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 72V3660 |
| other: | 36 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 14 mm |
| Part # Aliases: | IDT72V3660L7-5PFGI 72V3660 |
| Unit Weight: | 0.017760 oz |
HOT
72V245L15TFGI
Brand:Renesas Electronics

7205L12TPG
Brand:Renesas Electronics

72V3623L10PFG8
Brand:Renesas Electronics

7206L25TPGI
Brand:Renesas Electronics

SN74V235-10PAG
Brand:Texas Instruments

723624L15PFG
Brand:Renesas Electronics

72V255LA15PFGI
Brand:Renesas Electronics

SN74ACT2226DW
Brand:Texas Instruments

7204L15SOGI
Brand:Renesas Electronics

7200L15TPGI
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






