Manufacturer No:LMH0384SQE/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers 3GBPS HDSD SDI CABLE EQUALIZER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-16 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 2970 Mb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 10 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | LMH0384 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Unit Weight: | 0.001245 oz |
HOT
MAX3801UTG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

EQY-4-453+
Brand:Mini-Circuits

SN75LVPE4410RNQR
Brand:Texas Instruments

LMH0384SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-2-24+
Brand:Mini-Circuits

TLK1102ERGET
Brand:Texas Instruments

LMH0034MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-4-283+
Brand:Mini-Circuits

ADV3002BSTZ
Brand:Analog Devices

LMH0394SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






