Manufacturer No:ADV3003ACPZ-R7
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Equalizers
Description:Equalizers Front Panel HDMI Buffer - TMDS Only
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | LFCSP-40 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | ADV3003 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Analog Devices |
| Development Kit: | ADV3003-EVALZ |
| Height: | 0.83 mm |
| Length: | 6 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 750 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Width: | 6 mm |
| Unit Weight: | 0.003288 oz |
HOT
GS12090-INTE3
Brand:Semtech

MAFL-011128
Brand:MACOM

QPC7334SR
Brand:Qorvo

TLK6201EARGTT
Brand:Texas Instruments

DS15EA101SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-5-63+
Brand:Mini-Circuits

EQY-8-453+
Brand:Mini-Circuits
EQCO125T40C1-I/3DW
Brand:Microchip Technology

LMH0074SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS3241-INE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






