Manufacturer No:GS3140-INTE3
Manufacturer:Semtech
Type:Equalizers
Description:Equalizers QFN-16 pin 250pcs tnr of GS3140-INE3
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Equalizers |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-COL-16 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 2.97 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Operating Supply Current: | 5 mA 37 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Semtech |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Pd - Power Dissipation: | 178 mW |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Type: | Multi-Rate Adaptive 3G SDI Equalizer |
| Unit Weight: | 0.002014 oz |
HOT
LMH0395SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

MAFL-011128
Brand:MACOM

MAX3800UTJ+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SN75LVPE4410RNQT
Brand:Texas Instruments

AD8122ACPZ
Brand:Analog Devices

EQY-5-24+
Brand:Mini-Circuits

EQY-5-63+
Brand:Mini-Circuits

GS12090-INTE3
Brand:Semtech

EQY-8-63+
Brand:Mini-Circuits

GS3440-INE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






