Manufacturer No:SN65LVCP1414RLJT
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers Dual ChDual Mode Linear Equalizer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | WQFN-38 |
| Operating Supply Voltage: | 2.5 V 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 0 A |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | SN65LVCP1414 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Drivers: | 4 Driver |
| Number of Receivers: | 4 Receiver |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Unit Weight: | 0.002363 oz |
HOT
EQY-0-24+
Brand:Mini-Circuits

TLK6201EARGTT
Brand:Texas Instruments

LMH0395SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

VSC7111XJW
Brand:Microchip Technology

QPC7332TR7
Brand:Qorvo

ISL59601IRZ-T7A
Brand:Renesas / Intersil

SN75LVPE4410RNQT
Brand:Texas Instruments

TLK1101ERGPT
Brand:Texas Instruments

EQY-3-24+
Brand:Mini-Circuits

MAX3814CHJ+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






