Manufacturer No:ISL59601IRZ
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Equalizers
Description:Equalizers ISL90727 IND 6LDSC70 SNGL VOLATILE 128
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-EP-20 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | ISL59601 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 0.9 mm |
| Length: | 4 mm |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 90 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Width: | 4 mm |
| Unit Weight: | 0.001552 oz |
HOTNB7VQ1006MMNG
Brand:onsemi

LMH0034MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-9-453+
Brand:Mini-Circuits

MAFL-011127
Brand:MACOM

AD8192ACPZ
Brand:Analog Devices

DS100BR210SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

SN75LVPE802RTJR
Brand:Texas Instruments

EQY-0-24+
Brand:Mini-Circuits
EQCO125X40C1-I/3DW
Brand:Microchip Technology

AD8128ACPZ-R7
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






