Manufacturer No:LMH0044SQ/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers HDSD ADAP CABLE EQUALIZER IN LLP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-16 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 1485 Mb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 63 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | LMH0044 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Operating Temperature Range: | 0 C to + 85 C |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Unit Weight: | 0.001309 oz |
HOT
DS100BR210SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

DS50PCI402SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS3241-INTE3
Brand:Semtech

EQY-4-283+
Brand:Mini-Circuits

MAX3804ETE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

EQY-1-63+
Brand:Mini-Circuits

GS2994-INE3
Brand:Semtech

AD8128ACPZ-R2
Brand:Analog Devices

DS15EA101SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

AD8194ACPZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






