Manufacturer No:DS15EA101SQ/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers 0.15-1.5GBPS ADAPT CABLE EQUALIZER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-16 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 1.5 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 77 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | DS15EA101 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Development Kit: | DRIVECABLE02EVK/NOPB |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Drivers: | 1 Driver |
| Number of Receivers: | 1 Receiver |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Unit Weight: | 0.001249 oz |
HOT
LMH0044SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-3-453+
Brand:Mini-Circuits

GS1574ACNE3
Brand:Semtech

EQY-10-24+
Brand:Mini-Circuits

AD8128ACPZ-R2
Brand:Analog Devices

EQY-12-24+
Brand:Mini-Circuits

QPC7337TR7
Brand:Qorvo

LMH0394SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

LMH0324RTWT
Brand:Texas Instruments

MAX14954ETO+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






