Manufacturer No:QPC7334SR
Manufacturer:Qorvo
Type:Equalizers
Description:Equalizers 5 - 684 MHz Variable Equalizer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | MCM-14 |
| Product: | Equalizers |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Operating Supply Current: | 2.7 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Series: | QPC7334 |
| Brand: | Qorvo |
| Development Kit: | QPC7334PCBA-410 |
| Input Voltage: | 5 V |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Type: | High Linearity |
| Part # Aliases: | QPC7334 |
HOT
DS38EP100SD/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS12090-INTE3
Brand:Semtech

LMH0024MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS12190-INTE3
Brand:Semtech

LMH0384SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS6042-INE3
Brand:Semtech

EQY-4-283+
Brand:Mini-Circuits

MAX14954ETO+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

QPC7334SR
Brand:Qorvo

MAX3804ETE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






