Manufacturer No:PM9407.104NLT
Manufacturer:Pulse
Type:Common Mode Chokes
Description:Common Mode Filters / Chokes 120uH 20A 4.3pF SMT AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Pulse |
| Product Category: | Common Mode Filters / Chokes |
| RoHS: | Details |
| Series: | PM9407.xxxNLT |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Inductance: | 120 uH |
| Impedance: | 0.73 kOhms |
| Tolerance: | 35 % |
| Maximum DC Resistance: | 2.5 mOhms |
| Self Resonant Frequency: | 1.65 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Package / Case: | 24.9 mm x 21.6 mm |
| Length: | 24.9 mm |
| Width: | 21.6 mm |
| Height: | 16.9 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product: | Common Mode Chokes |
| Brand: | Pulse Electronics |
| Product Type: | Common Mode Chokes |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Inductors Chokes & Coils |
HOT
SCT39XV-230-S2R2A007JH
Brand:KEMET

3021303
Brand:Wurth Elektronik

MMZ0603A102ET000
Brand:TDK

MMZ0603A471ET000
Brand:TDK

SCF39XV-170-Y1R8A006JH
Brand:KEMET

SCF39XV-160-1R9A017JH
Brand:KEMET

SCR39XV-290-Y2R4A004JH
Brand:KEMET

SCF56X-400-S2R4B009JH
Brand:KEMET

SCF39XV-270-Z2R4A009JH
Brand:KEMET

7427928801
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






