Manufacturer No:CAT4104VP2-GT3
Manufacturer:onsemi
Type:LED Lighting Drivers
Description:LED Lighting Drivers LED Driver 32 LED Series/Parallel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | onsemi |
| Product Category: | LED Lighting Drivers |
| RoHS: | Details |
| Series: | CAT4104 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TDFN-8 |
| Number of Outputs: | 4 Output |
| Output Current: | 175 mA |
| Input Voltage Min: | 3 V |
| Input Voltage Max: | 5.5 V |
| Topology: | Boost |
| Operating Frequency: | - |
| Output Voltage: | 25 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Features: | Constant Current |
| Brand: | onsemi |
| High Level Output Current: | 700 mA |
| Input Voltage: | 3 V to 5.5 V |
| Low Level Output Current: | 175 mA |
| Number of Channels: | 4 Channel |
| Product Type: | LED Lighting Drivers |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Driver ICs |
| Supply Current - Max: | 6 mA |
| Unit Weight: | 0.001764 oz |
HOT
MAX25614DATI/VY+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

TLC5927IDBQR
Brand:Texas Instruments

MAX25608BAUI/V+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

STP16CPC26MTR
Brand:STMicroelectronics

TPS92663QPWPRQ1
Brand:Texas Instruments

TLC6984ZXLR
Brand:Texas Instruments
LP5864MRSMR
Brand:Texas Instruments

BU97960MUV-E2
Brand:ROHM Semiconductor

MAX6958AAEE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

CAT4104VP2-GT3
Brand:onsemi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






