Manufacturer No:MAX25614DATI/VY+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:LED Lighting Drivers
Description:LED Lighting Drivers Automotive IR LED Driver for Driver Monitoring Systems
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | LED Lighting Drivers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Number of Outputs: | 1 Output |
| Output Current: | 10 A |
| Input Voltage Min: | 4.5 V |
| Input Voltage Max: | 36 V |
| Topology: | Boost Buck |
| Operating Frequency: | 2.1 MHz |
| Output Voltage: | 35 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Features: | Automotive Infrared LED/VCSEL |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Product Type: | LED Lighting Drivers |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Driver ICs |
HOTAL5887JAZW52-13
Brand:Diodes Incorporated

LM3414MR/NOPB
Brand:Texas Instruments
ZXLD1366EN8TC
Brand:Diodes Incorporated

LTC3212EDDB#TRMPBF
Brand:Analog Devices

MAX25520ATEB/VY+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

BU97960MUV-E2
Brand:ROHM Semiconductor

MAX6955AAX+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AL8863SP-13
Brand:Diodes Incorporated

LT3950EMSE#PBF
Brand:Analog Devices

TLC69650QRTWRQ1
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






