Manufacturer No:IDS-3221WG-25FHA1E
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 21.5" FHD Panel Mount Monitor 250nits no touch combo USB/RS232 interface 0 50 ? VGA/DVI interface
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | IDS-3221W |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | LCD Monitor |
| Diagonal: | 21.5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1920 x 1080 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 685 mm x 160 mm x 495 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 45 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
gen4-uLCD-43DCT-AR
Brand:4D Systems
UEZGUI-1788-43WQR-BA
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

IDS-3212R-60XGA1E
Brand:Advantech

uOLED-96-G2
Brand:4D Systems
MK-070R
Brand:Amulet Technologies

gen4-uLCD-50DCT-CLB
Brand:4D Systems

IDK-1115R-50XGA1
Brand:Advantech

pixxiLCD-20P2-CTP-CLB
Brand:4D Systems

FPM-3151G-R3BE
Brand:Advantech

gen4-FT813-70CTP-CLB
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






