Manufacturer No:FPM-215W-P4AE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 15.6" WXGA Ind. Monitor w/ PCAP touch (
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| Series: | FPM-215W |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Touchscreen |
| Diagonal: | 15.6 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1366 x 768 |
| Interface Type: | USB |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 419.7 mm x 269 mm x 56.2 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Voltage: | 100 VAC to 240 VAC |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 12.282 lbs |
HOT
4178200XX-3
Brand:Digital View

IDS-3221WG-25FHA1E
Brand:Advantech

IDK-1115R-50XGA1
Brand:Advantech

IDS-3315P-1KXGA1
Brand:Advantech

gen4-uLCD-43DCT-CLB
Brand:4D Systems

BD070LIC3_MIPI
Brand:Boundary Devices

IDS-3215ER-25XGA1E
Brand:Advantech
UEZGUI-1788-43WQR-BA
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

IDS-3117EN-25SXA1E
Brand:Advantech

1212
Brand:Toradex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






