Manufacturer No:MT46H32M32LFB5-5 IT:B TR
Manufacturer:Micron Technology
Type:DRAM
Description:DRAM MOBILE DDR 1G 32MX32 FBGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | DRAM |
| RoHS: | Details |
| Type: | SDRAM Mobile - LPDDR |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VFBGA-90 |
| Data Bus Width: | 32 bit |
| Organization: | 32 M x 32 |
| Memory Size: | 1 Gbit |
| Maximum Clock Frequency: | 200 MHz |
| Access Time: | 5 ns |
| Supply Voltage - Max: | 1.95 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Supply Current - Max: | 95 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | MT46H |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | DRAM |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.140123 oz |
HOT
MT47H128M8SH-25E IT:M
Brand:Micron

MT41K128M16JT-125 AAT:K
Brand:Micron

KTDM4G4B826BGIEAT
Brand:SMARTsemi

MT40A256M16LY-062E:F
Brand:Micron

MT46H128M16LFDD-48 IT:C TR
Brand:Micron

MT47H64M16NF-25E:M
Brand:Micron

MT41K256M16TW-107 AUT:P TR
Brand:Micron

MT41K64M16TW-107 IT:J TR
Brand:Micron

MT41K128M16JT-125 IT:K TR
Brand:Micron

MT48LC16M16A2B4-6A IT:G TR
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






