Manufacturer No:MIO-5373U-U6A1
Manufacturer:Advantech
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers Intel 8th gen Whiskey Lake U i7-8665U 32G eMMC TPM CAN 0-60C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Single Board Computers |
| Series: | MIO-5373 |
| Form Factor: | 3.5 in |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Core i5-8365UE |
| Core: | Core i5-8365UE |
| Frequency: | 4.1 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 32 GB |
| Installed RAM: | 0 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 146 mm x 102 mm |
| Brand: | Advantech |
| Interface Type: | Audio CAN DP eDP Ethernet HDMI I2C LVDS RS-232/422/485 SATA SMBus USB 2.0 USB 3.1 |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOTMira220 Raspberry Pi EVK
Brand:ams OSRAM

ESRP-CMS-U2271V2
Brand:Advantech

KINO-DH420-R10
Brand:IEI

1185423
Brand:Phoenix Contact

102110767
Brand:Seeed Studio

MIO-5373U-U6A1
Brand:Advantech

34009-0400-13-5
Brand:Kontron

TPC-107W-N31YA
Brand:Advantech

114110207
Brand:Seeed Studio

WOP-204K-NAE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






