Manufacturer No:102110765
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers ODYSSEY - X86J4125864 v2 - with 64GB eMMC Linux and Arudino Core
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Single Board Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron J4125 |
| Core: | Celeron J4125 ARM Cortex M0+ |
| Frequency: | 2 GHz to 2.7 GHz |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Operating Supply Voltage: | 15 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 75 C |
| Dimensions: | 110 mm x 110 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Interface Type: | Audio Ethernet HDMI M.2 PCIe SATA SD Card USB 2.0 USB 3.1 USB Type-C |
| Number of Cores: | 2 Core |
| On-Board Storage Size: | 64 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Product Type: | Single Board Computers |
| Subcategory: | Computing |
HOT
UPN-ADLN50-A10-0432
Brand:AAEON UP

UPN-APLC2F-A10-0232
Brand:AAEON UP
UPS-EHLCN2-A10-0432
Brand:AAEON UP

EVAL-CN0554-RPIZ
Brand:Analog Devices

MIO-5375C7-Q4A1
Brand:Advantech

110110188
Brand:Seeed Studio

UPN-EDGE-ADLNI3-A10-1664
Brand:AAEON UP

114110147
Brand:Seeed Studio
UPS-EHLCN2-A10-0232
Brand:AAEON UP
6069-410-002
Brand:Digilent
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






