Manufacturer No:UP-CHT01-A20-0232-B10
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP-CHT01.Intel x5-z8350 CPU.2G memory.32GB eMMC.w/heatsink.REV.B1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Atom x5-Z8350 |
| Core: | Atom x5-Z8350 |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | Ethernet |
| Memory Size: | 2 GB |
| Memory Type: | DDR3 |
| On-Board Storage Size: | 32 GB |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT102110402
Brand:Seeed Studio

453-00135C
Brand:Laird Connectivity

110110188
Brand:Seeed Studio

TPC-107W-N31YA
Brand:Advantech

453-00138
Brand:Laird Connectivity

UP-APL03C2F-A10-0216
Brand:AAEON UP

110110146
Brand:Seeed Studio

UP-CHT01-A20-0464-A11
Brand:AAEON UP

102110782
Brand:Seeed Studio
110110144
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






