Manufacturer No:UPN-EDGE-EHLPJ4-A10-0432
Manufacturer:AAEON
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers UP Squared 6000 system.Pentium J6426 CPU.4GB RAM.32GB eMMC.A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Operating Supply Voltage: | 12 VDC |
| Interface Type: | USB |
| Dimensions: | 117 mm x 106.4 mm x 70.6 mm |
| Brand: | AAEON UP |
| Memory Size: | 4 GB |
| On-Board Storage Size: | 32 GB |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT6069-410-001
Brand:Digilent

DFR0982
Brand:DFRobot

114110148
Brand:Seeed Studio

UP-APL03P4F-A10-0432
Brand:AAEON UP

UP-APL03C2F-A10-0232
Brand:AAEON UP

UPX-EDGE-TGLI3-A10-0000-0001
Brand:AAEON UP

5584
Brand:Adafruit

453-00138
Brand:Laird Connectivity

102010027
Brand:Seeed Studio

LEC-iMX8MP-Q-4G-32G-ER
Brand:ADLINK Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






