Manufacturer No:WAFER-EHL-J6412-R10
Manufacturer:IEI
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers 3.5 SBC supports Intel quad-core Celeron J6412 2.0GHz on-board SoCwith DP HDMI and eDP slot dual 2.5 GbE USB 3.2 gen 2 x 1 M.2 SATA 6Gb/s COM and RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | IEI |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | 3.5 in |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron J6412 |
| Core: | Celeron J6412 |
| Frequency: | 2 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 8 GB |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 146 mm x 102 mm |
| Brand: | IEI |
| Cache Memory: | 1.5 MB |
| Interface Type: | Audio Ethernet PCIe RS-232/422/485 SATA USB |
| Number of Cores: | 4 Core |
| Product Type: | Single Board Computers |
| Subcategory: | Computing |
HOT
UPX-TGLI3-A10-0000-0001
Brand:AAEON UP

110991824
Brand:Seeed Studio

1290802
Brand:Phoenix Contact

UP-APL03X7F-A10-0464
Brand:AAEON UP

34006-2000-17-2
Brand:Kontron

102110763
Brand:Seeed Studio

5096
Brand:Adafruit

102110547
Brand:Seeed Studio

UP-APL03P4F-A10-0432
Brand:AAEON UP

102110798
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






