Manufacturer No:UPN-ADLN50-A10-0432
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP Squared Pro 7000.IntelProcessor N50.4GB RAM.32GB eMMC.A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | 4 in x 4 in |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | N50 |
| Core: | N50 |
| Frequency: | - |
| Maximum RAM Capacity: | 16 GB |
| Installed RAM: | 4 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 101.6 mm x 101.6 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | DP Ethernet HDMI MIPI-CSI Nano SIM RS-232/422/485 SATA UART USB 2.0 USB 3.2 |
| On-Board Storage Size: | 64 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
RQI-57
Brand:ADLINK Technology

DFR0982
Brand:DFRobot

102110423
Brand:BeagleBoard by Seeed Studio

110110145
Brand:Seeed Studio

102110547
Brand:Seeed Studio

102110782
Brand:Seeed Studio

UPN-EHLX4RE-A10-0864
Brand:AAEON UP

453-00138
Brand:Laird Connectivity

114110147
Brand:Seeed Studio

LEC-iMX8MP-Q-N-2G-32G-BW-CT
Brand:ADLINK Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






