Manufacturer No:102991698
Manufacturer:BeagleBoard
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers BeagleV-Ahead Quad-Core RISC-V 64GCV MikroBus Shuttle 2.4GHz/5GHz Antenna MicroB USB Cable
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BeagleBoard |
| Product Category: | Single Board Computers |
| Shipping Restrictions: |
This product may require additional documentation to export from the United States.
|
| RoHS: | Details |
| Processor Type: | Xuantie C910 |
| Core: | 2 Core |
| Installed RAM: | 4 GB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Brand: | BeagleBoard by Seeed Studio |
| Flash: | 6 GB eMMC |
| Memory Size: | 4 GB |
| Memory Type: | LPDDR4 |
| Product Type: | Single Board Computers |
| Subcategory: | Computing |
HOT
UPS-APLP4F-A20-08128
Brand:AAEON UP

UPN-EDGE-ADLN50-A10-0432
Brand:AAEON UP

102110781
Brand:Seeed Studio

WAFER-TGL-U-i5-R10
Brand:IEI

102991698
Brand:BeagleBoard by Seeed Studio

BNUC11TNKV50001
Brand:Intel

MIO-5373U-U7A1
Brand:Advantech

WAFER-TGL-U-i7-R10
Brand:IEI

QSRZ-G2L0
Brand:Ka-Ro electronics

1272688
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






