Manufacturer No:2394112-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 35mm Cable clip
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Cover |
| Color: | Black |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 12.4 mm to 13 mm |
| Inside Diameter: | 12.45 mm |
| Length: | 13.2 mm |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Outside Diameter: | 28.4 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
ATM06-4S-SF01
Brand:Amphenol SINE Systems

2394111-2
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2358664-5
Brand:TE Connectivity

2345394-1
Brand:TE Connectivity

ATMH06-2SA
Brand:Amphenol SINE Systems

2394112-2
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2376612-1
Brand:TE Connectivity

ATM06-08SD-SF1BN
Brand:Amphenol SINE Systems

2358664-8
Brand:TE Connectivity

2383445-3
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






