Manufacturer No:2345284-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Number of Positions: | 2 Position |
| Pitch: | 1.27 mm |
| Mounting Style: | Cable Mount / Free Hanging |
| Color: | Black |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity |
| Height: | 19.05 mm |
| Housing Material: | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Length: | 30.7 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Number of Rows: | 1 Row |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| Row Spacing: | 2.54 mm |
| other: | 550 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
| Voltage Rating: | 33 V |
| Width: | 14.8 mm |
HOT34961-0343
Brand:Molex

2345284-2
Brand:TE Connectivity

ATP15-4PA-BM03
Brand:Amphenol SINE Systems

2387548-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2371721-2
Brand:TE Connectivity

2292937-2
Brand:TE Connectivity

2399669-2
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2399666-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

ATM06-6S-SF01
Brand:Amphenol SINE Systems

2395861-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






