Manufacturer No:2394112-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 50mm Cable clip
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Cover |
| Color: | Black |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 14.6 mm to 15.2 mm |
| Inside Diameter: | 14.65 mm |
| Length: | 13.2 mm |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Outside Diameter: | 28.4 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
2383445-3
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

ATM04-6P-SF01
Brand:Amphenol SINE Systems

2383445-2
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2394111-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2395861-3
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2103414-1
Brand:TE Connectivity

2376612-1
Brand:TE Connectivity

ATM04-2P-SF01
Brand:Amphenol SINE Systems

2394112-2
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

208035-2044
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






