Manufacturer No:2394113-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 50mm Cable cover
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Cover |
| Color: | Orange |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 14.6 mm to 15.2 mm |
| Inside Diameter: | 15.3 mm |
| Length: | 36.15 mm |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Outside Diameter: | 31.7 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
2394111-2
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

ATM06-12SA-SF1GY
Brand:Amphenol SINE Systems

ATP15-4PD-BM04
Brand:Amphenol SINE Systems

ATM06-4S-SF01
Brand:Amphenol SINE Systems
ATM04-12PA-SF1GY
Brand:Amphenol SINE Systems

2371721-1
Brand:TE Connectivity

2371721-2
Brand:TE Connectivity

2399666-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

ATP15-4PB-BM03
Brand:Amphenol SINE Systems

2345284-2
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






